domek

My zarządzamy
Ty oszczędzasz

Opieka nad mieszkaniem i zarządzanie wynajmem
mieszkań w Warszawie
– kompleksowo, profesjonalnie, bezpiecznie. Przejmujemy od właścicieli mieszkań i domów wszystkie zadania związane z wynajmem i obsługą nieruchomości. Doglądamy i dbamy – maksymalizujemy Twoje zyski z najmu nieruchomości.

Zarządzanie najmem – korzyści

Zwiększony przychód z najmu

Zwiększony przychód z najmu – Bracia Strzelczyk to jedna z najbardziej zasłużonych agencji nieruchomości na rynku warszawskim – wiemy, jak zwiększyć Twój zysk, a jednocześnie zminimalizować Twój wkład w zarządzanie najmem. Branża nieruchomości od ponad 32 lat jest naszą pasją.

2

Oszczędność czasu

przygotujemy nieruchomość do wynajmu, sprawdzimy aktualny stan rozliczeń mediów, spiszemy liczniki, wypełnimy formularze, pobierzemy kaucję i zabezpieczymy komplet dokumentów związanych z nieruchomością.

2

Gwarancja najmu

apewniamy pewność i ciągłość najmu, prowadzimy akcje marketingowe, promujemy ofertę najmu, prezentujemy nieruchomość zainteresowanym osobom – wszystko po to, aby mieszkanie nigdy nie stało puste.

2

Bezpieczeństwo

zarządzanie najmem z nami odbywa się w oparciu o umowę stworzoną przez prawników. W oddzielnym formularzu szczegółowo spisujemy wszystkie warunki najmu oraz stan pomieszczeń.

2

Pełna kontrola

na bieżąco otrzymasz od nas najważniejsze informacje związane z nieruchomością, a dodatkowo przygotujemy okresowe raporty z najmu.

2

Terminowość opłat

czynsz, media, dodatkowe rachunki – nic nam nie umknie. Monitorujemy wszystkie opłaty, w przypadku nieterminowości – od razu interweniujemy.

Masz pytania? zadźwoń lub napisz
– umów się na spotkanie z naszym doradcą

avatar

Dorota Więckowska

  • dorota_wieckowska@strzelczyk.pl
  • 696 48 55 22
  • +48 22 625 15 15